Minu eesmärk on panna sind nautima treeningprotsessi.

Koostan sulle hoolikalt läbimõeldud treeningplaani.

Füüsilise vormi vundament on hästi töötav süda

Füüsilise vormi vundament on hästi töötav süda

Isegi, kui sinu peamine eesmärk on lihasmassi kasv või jõunäitajate parandamine, peaksid leidma aega igapäevaseks liikumiseks. Minu koostatud treeningplaanid sisaldavad alati aeroobset osa.

Hästi koostatud jõutreeninguplaan hõlmab alati kogu keha

Hästi koostatud jõutreeninguplaan hõlmab alati kogu keha

Sinu keha on tervik ja iga lihasgrupp vajab nädala jooksul sobivat koormust. Treeningplaane tehes lähtun sellest, et kõik su lihasgrupid areneksid võrdselt.

Küllaldane puhkus tagab arengu ja rõõmu

Küllaldane puhkus tagab arengu ja rõõmu

Sinu lihased ja närvisüsteem vajab tööst ja treeningutest taastumisaega. Hea treeningplaani nurgakivi on hästi 
planeeritud puhkepäevad.

Teenused

Personaaltreening

Kohtume MyFitness Tartu klubides. Kui harrastad välitreeninguid, siis õues. Tunni eesmärk on leida just sulle sobivaimad harjutused ja omandada harjutuste sooritamise korrektne tehnika, et saaksid hiljem edukalt ka iseseisvalt treenides hakkama.

Personaaltreeningu hind 50 € kord

Personaalne treeningplaan

Koostan sulle sinu nädalaplaanist lähtuva hoolikalt läbimõeldud treeningplaani. Minu koostatud treeningplaanid sisaldavad alati vastupidavustreeninguid ja jõutreeninguid, sest nende kombineerimine on parim viis hea tervise, füüsilise vormi ja parema meeleolu saavutamiseks.

Treeningplaani hind 50 € 
Minust

Olen enamiku oma tööajast veetnud kontorilaua taga. Minu argipäevade tipphetked on aga alati olnud õhtused jooksud või rattatiirud looduses ja jõutreeningud spordisaalis. Sisimas olen alati tundnud, et minu tõeline kutsumus on treeneritöö. 2018. aasta sügisel otsustasin asuda treeneriõpingutele. Tänaseks oman Eesti Olümpiakomitee poolt väljaantavat EKR 4 treeneri kutsetunnistust.

Saan suurima emotsionaalse naudingu, kui suudan inimesi aidata ja suunata füüsiliselt ja vaimselt tervema elu suunas.

Olen oma senise tööelu jooksul läbi elanud kõikvõimalikud mustad stsenaariumid, mida tingib tänapäevane kapitalistlik maailm: tööstress, sisemine pinge, ärevus eesootava pärast ja valutav kael. Minu arvates on ulatusliku närvilisuse põhjuseks uus epideemia – nutiseadmete kontrollimatu kasutamine ja sellest tulenev külluslik infovoog, millega me ei suuda toime tulla.
Nutiajastu on omamoodi vinge, aga sellel on tohutud varjuküljed: meil on kiirem kui kunagi varem, meie seljad ja kaelad on pidevast sundasendist räsitud ja meie meeleolu on madalseisus.

Kaspar Nisu
Minu eesmärk on suunata sind vabama ja muretuma elu suunas ja teha seda veidi omanäoliselt. Nimelt on treening parim viis stressiga võitlemiseks. Liikumine arendab ühteaegu sinu lihaste, aju ja närvisüsteemi tegevust.

Kui treenime täielikult kohal olles, aitame kaasa küllaldase õnnehormooni ehk endorfiinide tekkele. Just seetõttu on eriti oluline nautida igat treeningut eraldi ja mitte keskenduda ähmases tulevikus olevale lõppeesmärgile. Naudi oma elu kohe siin ja praegu.